Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve čtvrtek 7. 2. 2019 celkem 15 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 06:41
Na třídě Edvarda Beneše se srazila dvě osobní vozidla, na místo vyjeli profesionální hasiči z centrální stanice. Místo zásahu jednotka zajistila, nikdo nebyl při nehodě zraněn.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Brada-Rybníček – technická pomoc – 14:42
Do části Rybníček spěchali profesionální hasiči z Jičína. Do úzkého výkopu zde spadl kůň, který vážil asi 600 kilogramů. Bohužel spadl nešťastně a uhynul ještě před příjezdem hasičů na místo události. Jednotka pak pomocí techniky tělo zvířete vyprostila.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Česká Skalice – záchrana osob – 06:53
V ulici E. Beneše pomáhala jednotka profesionálních hasičů z Jaroměře s nouzovým otevřením bytu, kde se nacházelo malé dítě.

Broumov – technická pomoc – 19:11
Profesionální jednotka z Broumova zajišťovala nouzové otevření dveří v Nádražní ulici.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Kostelec nad Orlicí – záchrana osob – 09:26
V ulici Rudé Armády zasahovali profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka z Kostelce nad Orlicí. Otevírali dveře bytu, ve kterém byla uzamčena zraněná osoba.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Na územním odboru Trutnov nebyly zaznamenány žádné zásahy

por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje