Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve středu 6. 3. 2019 celkem 14 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 10:27
K dopravní nehodě osobního vozidla a cyklisty, která se stala blízko studijní a vědecké knihovny, vyjeli profesionální hasiči z centrální stanice. Jedna osoba skončila v péči záchranářů. Jednotka vyčkala do příjezdu policistů, kterým následně místo zásahu předala.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 19:10
Za Šimkovými sady došlo k dopravní nehodě osobního vozidla a cyklisty, na místo byli vysláni také profesionální hasiči z centrální stanice. Jedné zraněné osobě poskytla jednotka první předlékařskou pomoc. Následně předali hasiči pacienta do rukou záchranářů a pomohli s transportem do sanitky.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Dětenice – technická pomoc – 18:12
Do části Brodek vyjeli profesionální hasiči z Jičína a dobrovolná jednotka z Libáně. Na komunikaci zde spadl strom, odstranila jej dobrovolná jednotka.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Na územním odboru Náchod nebyly zaznamenány žádné zásahy.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rychnov nad Kněžnou – dopravní nehoda – 15:42
rychnov-nKSt3-(1).jpg
Poplach byl vyhlášen profesionálním rychnovským hasičům kvůli dopravní nehodě dvou osobních vozidel ve Štemberkově ulici.
rychnov-nK-Ste1-(1).jpg
Jeden z havarovaných vozů skončil po nehodě v příkopu, druhý zůstal stát na komunikaci. Hasiči obě vozidla zabezpečili proti vzniku požáru a po došetření se postarali o odstranění následků dopravní nehody. Při události došlo ke zranění dvou osob, do péče si je převzali záchranáři.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Pilníkov – technická pomoc – 00:57
Profesionální jednotka z Trutnova odstraňovala strom spadlý na komunikaci v Pražské ulici.

Špindlerův Mlýn – technická pomoc – 16:20
Dobrovolná jednotka ze Špindlerova Mlýna odstraňovala nebezpečně nakloněný strom nad komunikací.

por. Mgr. Martina Götzová - HZS Královéhradeckého kraje
Foto: HZS Královéhradeckého kraje