Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehradecký kraj// Žhavé aktualaity/Z regionů

22.08.2019 | Královehradecký kraj
Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali ve středu 21. 8. 2019 celkem 30 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 14:40

Profesionální jednotka z centrální stanice odstraňovala následky dopravní nehody tří vozidel na Pražském Předměstí. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Hasiči zkontrolovali, zda nedochází k úniku kapalin, jeden jízdní pruh byl neprůjezdný.

Hradec Králové – dopravní nehoda – 17:42

U dopravní nehody tří osobních vozidel v ulici Víta Nejedlého zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice. Jeden člověk byl při nehodě zraněn. Hasiči zabezpečili místo události a postarali se o úklid vozovky.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN
Slatiny – technická pomoc – 11:50

Profesionální hasiči z jičínské stanice zasahovali v části Milíčeves. Pomáhali zde dítěti, kterému se zachytil prst v plechovém krytu svíčky. Hasiči kryt rozstřihli, o dítě se poté postarali záchranáři.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

Bohuslavice – dopravní nehoda – 19:23

Profesionální hasiči z Dobrušky zasahovali u dopravní nehody osobního vozidla a motocyklu. Jedna osoba skončila v péči zdravotnických záchranářů. Hasiči provedli na místě události opatření proti vzniku požáru a následně odstranili motocykl mimo vozovku.

Červený Kostelec – dopravní nehoda – 20:24

U dopravní nehody osobního vozidla a motorky zasahovali také profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolná jednotka z Červeného Kostelce. Jeden člověk byl při nehodě zraněn, postarala se o něj zdravotnická záchranná služba.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Rybná nad Zdobnicí – technická pomoc – 00:20

Odstranění stromu z komunikace. (HZS Rychnov nad Kněžnou)

Čermná nad Orlicí – technická pomoc – 22:21