Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

HZS Královehrdaceký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

27.06.2018
Zásahy hasičů Královéhradeckého kraje

Hasiči v Královéhradeckém kraji zaznamenali v úterý 26. 6. 2018 celkem 15 událostí.

ÚZEMNÍ ODBOR HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové – dopravní nehoda – 00:06
koutnikova1-(1).jpg
Profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové - Pražská zasahovali u dopravní nehody dvou osobních vozidel a kamionu, která se stala v Koutníkově ulici u čerpací stanice. Hasiči místo události zabezpečili a provedli protipožární opatření. Nehoda se obešla bez zranění. Místo události si poté převzali policisté.

ÚZEMNÍ ODBOR JIČÍN

Pecka – technická pomoc – 08:58
Profesionální hasiči z Nové Paky a dobrovolná jednotka z Pecky vyjeli zkontrolovat uhlí, které bylo naskládané v kotelně. Oznamovatel měl podezření, že by se mohlo uhlí vznítit. Hasiči průzkumem zjistili, že samovznícení vlivem vysoké teploty skutečně hrozí, proto bylo nutné vynosit veškeré uhlí ven. Tímto zásahem byly uchráněny hodnoty ve výši asi 20 tisíc korun.

ÚZEMNÍ ODBOR NÁCHOD

unik-latek.jpg
Hořičky – únik látek na komunikaci – 06:04
Úklid komunikace po úniku hydraulického oleje z prasklé hadice na vozidle zajišťovali profesionální hasiči z Jaroměře. Olejové skvrny zasypala jednotka sorbentem.

ÚZEMNÍ ODBOR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

unik-latek.jpg
Častolovice – únik látek na vodní plochu – 06:34 O události jsme informovali zde: http://www.hasiči.czŽhavé aktuality/Z regionů/Královehradecký kraj//clanek/traktor-sjel-do-jimky-i-s-vlekem.aspx

Černíkovice – dopravní nehoda – 15:30
U dopravní nehody osobního vozidla a cyklisty zasahovali profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolná jednotka ze Solnice. Hasiči místo nehody zajistili a předali policistům. Jedna osoba byla při nehodě zraněna.

ÚZEMNÍ ODBOR TRUTNOV

Janské Lázně – dopravní nehoda – 09:02
U dopravní nehody dvou osobních vozidel zasahovali profesionální hasiči z Vrchlabí. Nehoda se stala v Krkonošské ulici. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči místo nehody zajistili a předali jej policistům.

por. Mgr. Martina Götzová
Foto: HZS Královéhradeckého kraje