Úterý ve znamení dopravních nehod

HZS Liberecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

27.08.2019 | Liberec/Liberecký kraj
Úterý ve znamení dopravních nehod

Ke dvěma dopravním nehodám vyjížděli dnes ráno liberečtí hasiči.

Úterní ráno začalo hned dvěma dopravními nehodami v Liberci. První byla na Krajské operační a informační středisko ohlášena krátce po půl sedmé ranní. Jednalo se o srážku dvou osobních automobilů v části obce Rochlice. Hasiči na místě provedli protipožární opatření a zabezpečili místo zásahu.

Druhá dopravní nehoda, ke které vyjížděli liberečtí profesionální hasiči v 6:50 hod., se stala na silnici I/35 ve směru z Turnova na Liberec, kde došlo k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu. Vlivem dopravní nehody došlo k poškození svodidel a doprava byla vedena v jednom jízdním pruhu. Hasiči zabezpečili místo události proti úniku provozních kapalin.

Obě události se obešly bez zranění. U obou dopravních nehod zasahovala profesionální jednotka z Liberce.

Autor: por. Bc. Lucie Hložková

Foto: HZS LK