Víkend byl ve znamení dopravních nehod

HZS Liberecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

18.10.2022 |  Liberecký kraj
Víkend byl ve znamení dopravních nehod

Na území Libereckého kraje došlo od pátku do pondělního rána k deseti dopravním nehodám, u kterých museli zasahovat nejen příslušníci Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje, ale i členové jednotek SDH příslušných obcí.

V pátek 14. října se jednalo například o dopravní nehodu automobilu a tramvaje v Liberci nebo o osobní automobil, který v Těpeřích u Železného Brodu po nehodě skončil na střeše. K dalším nehodám došlo například v Košťálově, Tatobitech, Smržovce nebo v Novém Boru. V pondělí 17. října krátce po šesté hodině ranní liberečtí profesionální hasiči zasahovali na dvou místech silnice I/35 u dopravní nehody v Jeřmanicích ve směru na Turnov a také v Hodkovicích nad Mohelkou směrem na Liberec.

Autor: kpt. Ing. Eva Klímová, por. Mgr. Jaroslava Benešová

Zdroj: HZS Libereckého kraje

u které hasiči zasahovali
Jedna z DN, u které hasiči zasahovali