Dopravní nehoda se zraněním – Ohrozim, Prostějovsko

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

03.02.2017
Dopravní nehoda se zraněním – Ohrozim, Prostějovsko
Jednotka profesionálních hasičů požární stanice Prostějov dnes (3. 2. 2017) v ranních hodinách (5:35) zasahovala u původně ohlášené dopravní nehody osobního vozidla s vyproštěním osob mezi obcemi Mostkovice a Ohrozim, vozidlo dle informaci z tísňového hovoru sjelo z komunikace a zůstalo na střeše.
Hasiči po příjezdu poskytnuli předlékařkou pomoc zraněnému mladíkovi, ten byl v době dojezdu jednotky již mimo vozidlo a přivolali pomoc ZZS Olomouckého kraje. V navazujícím čase jednotka provedla nutná bezpečnostní opatření spočívající v protipožárním opatření a kontrole úniku provozních kapalin.
Zdeněk Hošák HZS Olomockého kraje
Doplnění ke zranění osoby - zdroj : ZZS Olomouckého kraje.
„K události vyjela posádka rychlé zdravotnické pomoci (RZP) výjezdového stanoviště v Prostějově. Na místě nalezen šestadvacetiletý muž při vědomí stěžující si na bolest v oblasti hrudníku a zad. Pacienta po komplexní prohlídce, ošetření jej následně přepravila posádka se zhmožděninami do nemocnice v Prostějově.“