Hasiči zasahují

HZS Olomouckého kraje

12.01.2017
Hasiči zasahují

12.leden 2017 Hasiči v Olomouckém kraji zasahují od ranních 6:00 hodin u šesti dopravních nehod. Šlo především o nehody drobnějšího charakteru, při kterých byly zraněny tři osoby.
Hasiči se teď aktuálně vrací od dopravní nehody mezi obcemi Velký Týnec a Krčmaň (Olomoucko). Při nehodě se střetly čtyři osobní automobily a jedna dodávka, zraněn nebyl nikdo. Z dodávky začal unikat plyn, a protože na lahvi byl uražený ventil, nepodařilo se hasičům únik zastavit. Jednotka prováděla měření koncentrací, díky silnému větru, který na místě foukal, nebyly naměřeny zvýšené hodnoty. Dopravu na místě řídí Policie.
Na Prostějovsku (Plumlov) zasahují u nehody aktuálně dvě jednotky hasičů. Při nehodě byly zraněny dvě osoby, hasiči zajistili místo události a spolupracují s Policií ČR.
por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková
mluvčí HZS Olomouckého kraje