Nehoda tří vozidel se zraněním dvou osob, Dub nad Moravou.

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů//VIDEO

12.06.2017
Nehoda tří vozidel se zraněním dvou osob, Dub nad Moravou.
Dvě jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů vyjížděly v sobotu 10.6.2017 po poledni k nehodě tří vozidel na komunikaci z Dubu nad Moravou dále na Brodek u Přerova. Ke střetu vozidel došlo v blízkosti mostu, jedno z havarovaných automobilů zůstalo částečně viset z mostu a v něm se nacházel zaklíněný řidič. Další z havarovaných vozidel sjelo ze srázu a převrátilo se na bok, třetí ze zmiňovaných havarovaných vozidel přesněji dodávka s přívěsem zůstala s deformovaným přívěsem na komunikaci.
Hasiči po svém příjezdu vyprostili řidiče z havarovaného vozidla na mostě a předali jej do péče posádce zdravotníků z vrtulníku letecké záchranné služby. U události také zasahovala další posádka se sanitním vozidlem rychlé zdravotnické pomoci ZZS OK. Při nehodě došlo celkově ke zranění dvou osob, jejich zranění jsou nevážného charakteru.

Hasiči v navazujícím čase provedli nutná bezpečností opatření a zajištění vozidel, v závěru ve spolupráci s odtahovou společností vozidla připravili k odvozu na odtahových speciálech.

Zdeněk Hošák HZS Olomouckého kraje, tiskový mluvčí.
Foto: HZS Olomouckého kraje