Ohlasy na příspěvek uveřejněný na stránce Hasiči.cz

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

30.08.2018
Ohlasy na  příspěvek uveřejněný na stránce Hasiči.cz
facbw.jpg
Ohlasy návštěvníků stránek Hasiči.cz. na příspěvky ohledně
tragicky zesnulého příslušníka Hasičského záchranného sboru nprap. Jiřího Rýznara:

Facebook.jpgSirény se rozezní k uctění památky příslušníka HZS ČR

Facebook.jpgPoslední rozloučení s nprap. Jiřím Rýznarem

kulhavy.jpg
Václav Kulhavý:Proč jenom v Olomouckém kraji,šli zachranovat životy,tak nechápu proč nemohou houkat po celé CZ.Pro vojáky žoldáky se houkalo po celé CZ.

Cerman.jpg
Jan Cerman: Jóóó kdyby to bylo vojsko to by byl jinej šrumec a národní smutek. Ale co hasiči vždyť jeli jenom zachraňovat naše spoluobčany a u nás v republice a to je přece normální-vždyť jsou v práci.

vaclavik.jpg
Jirka Václavík: Přesně jsem si to neověřoval, ale o houkání sirén v rámci celé ČR prý podle nějakého předpisů rozhoduje předseda vlády, generální ředitel HZS ČR může povolit jen v rámci kraje.

wanke.jpg
Mischa Wanke: Proč ne po celé ČR !!! to sem nějako nepochopil... měli by to na centrále ještě přehodnotit... :-(

vaclavik2.jpg
Jirka Václavík: Sirény budou houkat pouze v Olomouckém kraji, jinde má být minuta ticha.

dolezalova.jpg
Irena Doležalová:Asi to berou tak že nezemřel při akci. Ale jel k akci. Rozum mi to nebere jako vám. Je to smutné. Bylo by možná dobře kdyby sem někdo z jeho kolegů dal k dispozici výčet jeho výjezdů. Pak by se možná někdo chytil za rypák.😣😣

vachal.jpg
Jiří Váchal: Ať se rozezní po cele čr.Jsme Hasiči jsme rodina.

smidek.jpg

David Šmídek :Jak jen Olomoucko ?.. přidávám se k vetšině a mělo by to být celoplošně .pro mě jsou třeba hasiči víc než vojáci ..a hasič taky nasazuje život v akci ..tak proč jen tak omezeně na Olomoucku ?

stary.jpg
Radek Starý:Myslím že když se rozezní sirény i někde jinde na zbrojních v rámci republiky tak se nic nestane a alespoň nějakým způsobem uctíme památku kolegy

brozova.jpg
Jirka Brožová Přesně taky nechápu proč jen v Olomouckém kraji měli by se rozeznít po celé ČR

vlckova.jpg
Petra Vlčková: Mělo by se rozeznít po cele čr

rizkova.jpg
Dana Řízková: Proč jen v olomouckém kraji?

egl.jpg
Jan Egl : Čest jeho památce ať je mu země lehká

roman.jpg
Diakon Roman: R. I. P. kamaráde, odpočivej v pokoji

piksa.jpg
Vladimír Piksa :Nepřišlo to prohlášení GŘ trochu opožděně ???

zima.jpg
Stanislav Zima: Znal jsem ho, organizovali jsme spolu po povodních 2002 výjezd hasičů, kteří byli při této katastrofě nasezeni, do Chorvatska. Tam se setkali s Chorvatskými hasiči, v uniformách, pasl tehdy o tom chorvatský tisk. Od té doby jsem ho potkal párkrát, ale říkal jsem si, že musíme zajít alespoň na oběd. Už to nestihneme. Je mi to moc líto, odešel správnej chlap s velkým CH..

rizkova-2.jpg
Dana Řízková: Myslím že i víc. Ty kluci za nás čechy bojujou denně a v Čechách. Zaslouží si úctu víc, než kdokoliv jinej. Snad jsme stejného názoru.

belkova.jpg
Petra Bělková: Nasazují za nás vlastní životy každý den!!!

najman.jpg
Tomáš Najman : Osobně si myslím, že by na počest zemřelého příslušníka mohli houkat i sirény.

face33.jpg
text/foto e-mail: redakce@hasici.cz