Požár skládky v Lipníku nad Bečvou. I přes ohlášení ukončení požáru dnes v noci zasahovaly jednotky hasičů u několika hořících ohnisek .

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

21.02.2018
er.jpg
AKTUALIZACE 21.2.2018

V průběhu posledních hodin, tj. včerejší pozdní večer a dnešní ráno, zasahovaly jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů na skládce v Lipníku již podruhé.

V obou případech se jednalo o menší ohniska požáru a jejich likvidace proběhla vždy v horizontu několika desítek minut.

ertz.jpg

Dnes od 7 hodiny pokračuje další navážení zeminy na konkrétní kritická místa a bude tak realizováno nařízení ze strany HZS Olomouckého kraje o povinnosti majitele v dohledu a opatření na požářišti.

Zdeněk Hošák | HZS Olomouckého kraje , tiskový mluvčí
Foto: HZS Olomouckého kraje