Požár střechy rodinného domu v Domašově VIDEO

HZS Olomoucký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Požár střechy rodinného domu v Domašově VIDEO

Tři jednotky hasičů  zasahovali  3.dubna 2019 v podvečer u požáru střechy rodinného domku. Plameny zcela pohltily střechu objektu, větší část se propadla do obytné části, dům je prakticky zcela poškozen

ViewImage.jpg

Operační středisko informaci o hustém světlém kouři z pod střechy domu v Domašově na Jesenicku přijalo v 18 41.hodin

ViewImage-(5).jpg

K místu ihned vyrazily posádky tří výjezdových vozidel ze stanice Jeseník za pomoci dobrovolných hasičů Bělá pod Pradědem a Jeseník.  Situaci v počátku komplikovaly dráty elektrického vedení pod proudem.

ViewImage-(1).jpg

Z objektu také hasiči vynesli dvě talkové láhve na propan-butan. Vzhledem k vážnosti situace a pro pomoc majitelce dorazil k pomocí psychologický intervent z řad profesionálních hasičů.

VIDEO

Jednotky provedly  postupné rozebírání střešní konstrukce a dohasily menší ohniska..
Co stojí za příčinou vzniku požáru je aktuálně v šetření, předpoklad škod je v řádu statisíců.

Zdeněk Hošák | HZS Olomouckého kraje , tiskový mluvčí
Foto/Video: HZS Olomouckého kraje