Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky a čtyř dětí.

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

12.02.2017
Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky a čtyř dětí.
Operační středisko HZS Olomouckého kraje přijalo krátce před půl desátou dopolední v neděli 12. Února 2017 informaci o dopravní nehodě osobního vozidla po nárazu do betonového sloupu v Klopině na Olomoucku.
K místu ihned vyrazila profesionální jednotka požární stanice Uničov. V době příjezdu byla zraněna řidička v péči zdravotnické záchranné služby, s řidičkou ve vozidle cestovaly také čtyři děti i ony utrpěly zranění – dle informací od zasahujících záchranářů nevážného charakteru.
Jednotka provedla nutná bezpečnostní opatření včetně zajištění vozidla proti vzniku požáru. Dětem pro zmírnění stresové situace hasiči předali plyšové hračky. Při nehodě došlo k porušení odvětracího vedení u plynovodu, návazně na to dorazila hotovostní služba plynárenské společnosti. Závěrem hasiči vypomohli z odstraněním vozidla z komunikace a událost si dále převzala k došetření PČR.

Zdeněk Hošák
HZS Olomouckého kraje