Při nárazu osobního vozidla do rodinného domku na Olomoucku se zranily tři osoby.

HZS Olomoucký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

03.03.2018
ViewImage-(3).jpg

Pomoc tří jednotek hasičů si v odpoledních hodinách soboty 3.3.2018 vyžádala dopravní nehoda při které osobní vozidlo narazilo do rodinného domku. Oznámení o zaklíněných osobách ve vozidle, které zůstalo částečně v průjezdu domu převzalo centrum tísňového volání ve 13:43 s upřesněním počtu tří zraněných osob včetně dětí.
 ViewImage-(1).jpg

Operační středisko k pomoci vyslalo profesionální jednotku požární stanice Olomouc, za doplnění dobrovolnými hasiči jednotek Dub nad Moravou a Tovačov. Hasiči po svém příjezdu vypomohli šetrným způsobem zraněné řidičce z vozidla, stěžující si na bolest nohou. Ve vozidle cestovali celkem tři osoby z toho dvě děti, obě již byly mimo vozidlo a převzala si je do péče rovněž ZZS Olomouckého kraje.

ViewImage-(4).jpg

Hasiči poté pokračovali v bezpečnostních opatření a zajištění úniku provozních kapalin. Po skončení dokumentace Policii ČR pokračovali v celkovém úklidu komunikace a v odtažení vozidla pro opětovné uvedení silnice do běžného provozu.

Zdeněk Hošák | HZS Olomouckého kraje , tiskový mluvčí
Foto: HZS Olomouckého kraje