Ranní nehoda dodávky na dálnici D1 ve které cestovaly tři osoby. Jedna z nich byla zraněná.

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

15.06.2017
Ranní nehoda  dodávky na dálnici D1 ve které cestovaly tři osoby. Jedna z nich byla zraněná.
Ve čtvrtek 15. června 2017 byla v 6:35 hodin oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje dopravní nehoda dodávky na dálnici D1 na 304. km ve směru na Ostravu.
ViewImage-aspx.jpg
Na místo vyjeli profesionální hasiči z Hranic a z Lipníku nad Bečvou, kteří po příjezdu zjistili, že při nehodě havarovala dodávka, ve které cestovaly tři osoby. Jedna z nich byla zraněná.
zz.jpg
Hasiči jí poskytli předlékařskou pomoc, naložili ji na nosítka a transportovali k vrtulníku letecké záchranné služby asi 100 m přes pole. Z havarované dodávky vytékaly provozní kapaliny, které hasiči jímali do připravených nádob.
Jednotky dále spolupracovali s Policií ČR.
por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková
mluvčí HZS Olomouckého kraje