Silné sněžení zaměstnává hasiče v Olomouckém kraji

HZS Olomoucký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

08.01.2019
Silné sněžení zaměstnává hasiče v Olomouckém kraji

Silné sněžení, před kterým varovali meteorologové, zaměstnává od úterního rána ,8. ledna 2019,  hasiče po celém Olomouckém kraji. Od šesté hodiny ráno zasahovaly jednotky už u sedmi dopravních nehod.

snih-il3.jpg

V téměř všech případech se jednalo o drobnější nehody bez zranění nebo s lehčími zraněními.

snih.gif
nehoda22.pngPřehled dopravních nehod dne 8. ledna 2019:

• 6:46 hodin - Dubicko - nehoda osobního vozidla, které sjelo do příkopy. Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru, zamezili úniku provozních kapalin a spolupracovali s policií. Nehoda se obešla bez zranění.
  • 7:20 hodin - Dub nad Moravou - nehoda dvou osobních vozidel se zraněním jedné osoby. Hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a spolupracovali s ostatními složkami IZS.
  • 8:03 hodin - Lipník nad Bečvou - nehoda jednoho osobního vozidla, které sjelo do příkopy. Při nehodě jedna zraněná osoba.
  • 8:07 hodin - Hluchov - nehoda dodávky, která skončila na boku v příkopě, z havarovaného vozidla unikly provozní kapaliny, nehoda se obešla bez zranění
  • 8:27 hodin - Olomouc, Nedvězí - nehoda osobního vozidla a dodávky bez zranění a bez úniku provozních kapalin
  • 9:37 hodin - Zlaté Hory - nehoda osobního vozidla, které sjelo do příkopy. Nehoda se obešla bez zranění
  • 10:06 hodin - Lipník nad Bečvou, D1 - nehoda dvou kamionů - hasiči na místě, dálnice aktuálně zatím uzavřena (10:30 hodin), nehoda se obešla bez zranění.
 ViewImage-(5).jpg

ViewImage-(6).jpg