Sněžení a ranní dopravní nehody v Olomouckém kraji

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Sněžení a ranní dopravní nehody v Olomouckém kraji

olomo2.jpghasicolom.png

2000px-UK_traffic_sign_554-2-svg.pngV pátek 16. února 2018 během dvou ranních hodin (5:45 - 7:50 hodinou) vyjížděli profesionální hasiči z Olomouckého kraje celkem k osmi dopravním nehodám.

imagesAA.png  5:46 hodin - Mohelnice - osobní vozidlo na střeše. Na místě dvě jednotky hasičů, které zajistily vozidlo proti vzniku požáru. Nehoda bez zranění a bez úniku provozních kapalin.

4.jpg

Vozidlo po nehodě částečně zasahovalo do komunikace, hasiči pomáhali policistům řídit dopravu.

imagesAA.png  6:40 hodin - Olomouc - Topolany - dopravní nehoda jednoho osobního vozidla.

8.jpg

Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů, které zajistily vozidlo proti vzniku požáru. Nehoda se zraněním
.
imagesAA.png 6:56 hodin - Olomouc - Bukovany - dopravní nehoda jednoho vozidla, na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. Nehoda se zraněním.

imagesAA.png 6:58 hodin - Olomouc - Černovír - osobní vozidlo v příkopě, na místě jedna jednotka hasičů.
1.jpg

Při nehodě nebyl nikdo zraněn a neunikaly žádné provozní kapaliny.

imagesAA.png 7:13 hodin - Dub nad Moravou - nehoda jednoho vozidla, které skončilo po nehodě v poli.

2.jpg

Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů, které zajistily vozidlo proti vzniku požáru, nehoda se zraněním.

imagesAA.png 7:34 hodin - Pňovice - nehoda dvou osobních vozidel, se zraněním, silnice neprůjezdná.

5.jpg
Na místě zasahovala jedna jednotka hasičů z Litovle.

imagesAA.png  7:36 hodin - Olomouc - Topolany - dopravní nehoda jednoho vozidla, které havarovalo do příkopy.

9-(1).jpg
Na místě jedna jednotka hasičů.

imagesAA.png  7:48 hodin - Kojetín - nehoda osobního vozidla, které skončilo v příkopě na střeše pod srázem v hloubce asi 3 m, bez zranění,

3.jpg

Únik kapalin zasypali hasiči sorbentem, na místě jednotka profesionálních hasičů z Kojetína.

14293033-ghs-varovani-nebezpeci-podepsat-vektor.jpg
Hasiči stále vyjíždí k dalším nehodám, sněžit má celé dopoledne, proto apelujeme na řidiče, aby jezdili opatrně.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje