Tragická dopravní nehoda tří osobních vozidel na Olomoucku.VIDEO

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Tragická dopravní nehoda tří osobních vozidel na Olomoucku.VIDEO
nehoda33.jpg
Dvě profesionální jednotky HZS Olomouckého kraje zasahovaly v nočních hodinách ve čtvrtek 27.9.2018 u dopravní nehody tří osobních vozidel v úseku komunikace mezi obcemi Krčmaň a Kokory.

a.jpg

smrt-neh.jpgPři této vážné nehodě došlo ke zranění celkem pěti osob, bohužel v jednom případě se jednalo o zranění smrtelné.

aaa.jpg

Operační středisko k pomoci vyslalo jednotku ze stanice v Olomouci a Přerově. Dle oznámení z tísňového zraneni.jpghovoru ve vozidle zůstala zaklíněná osoba. Při dopravní nehodě vypomohli projíždějící a zraněného z vozidla vyprostili, hasiči ve spolupráci s lékařskou pomocí ZZS Olomouckého kraje pokračovali v resuscitaci. Souběžně u tří vozidel hasiči provedli nutná bezpečnostní opatření, provedli kontrolu úniku provozních kapalin včetně protipožárního zajištění.

VIDEO

V navazujícím čase hasiči asistovali při činnosti Policie ČR a místo dopravní nehody nasvětlovali.

Zdeněk Hošák | HZS Olomouckého kraje , tiskový mluvčí
Foto: HZS Olomouckého kraje