Tragická dopravní nehoda v Norberčanech v Olomouckém kraji

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

19.12.2017
Tragická dopravní nehoda v Norberčanech v Olomouckém kraji

V úterý 19. prosince 2017 byla v 14:27 hodin oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje dopravní nehoda osobního vozidla v obci Norbečany.

Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Šternberka, vojenská jednotka hasičů z Libavé a dobrovolní hasiči z Moravského Berouna, Domašova nad Bystřicí, Norberčan. Hasiči po příjezdu zjistili, že při nehodě havarovalo jedno osobní vozidlo. Dvě osoby byly v době příjezdu hasičů mimo vozidlo a ošetřovala je zdravotnická záchranná služba. Řidička vozidla zůstala uvnitř vozu zaklíněna. Hasiči ji pomocí vyprošťovacího zařízení vyprostili, avšak při nehodě utrpěla zranění, kterým na místě podlehla.
ViewImage-aspx.jpg

Jednotky zajistily vozidlo proti vzniku požáru a stabilizovaly ho proti převrácení. Hasiči dále asistovali policii při zaměření místa nehody a v 15:30 hodin ukončili na místě události svůj zásah.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje