Tři králové na návštěvě u olomouckých hasičů

HZS Olomoucký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Tři králové na návštěvě u olomouckých hasičů
kr.jpg
Stejně jako v předchozích letech navštívili olomoucké profesionální hasiče v pondělí 7. ledna 2019 Tři králové. Koledovat mezi hasiče přišli v 11:45 hodin.

ViewImage-(12).jpg

Kostýmy Melichara, Kašpara a Baltazara oblékli představitelé olomoucké Charity. Koledovat přišli za tónů harmoniky a vůně kadidla. Koledníky přivítaly na krajském ředitelství HZS Olomouckého kraje a centrální požární stanici v Olomouci asi dvě desítky příslušníků a občanských zaměstnanců, kteří přispěli do jejich kasičky.

ViewImage-(13).jpg

Tři králové všechny obdarovali tradičním tříkrálovým cukrem a kapesními kalendáři.

ViewImage-(14).jpg

Kromě profesionálních hasičů zamířili tři zpívající králové dnes také na krajský úřad, vojenské velitelství, ředitelství Policie ČR nebo do nemocnice.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje
Foto: HZS Olomouckého kraje