Automobil s přívěsným vozíkem havaroval v Chocni

Automobil s přívěsným vozíkem havaroval v Chocni
nehoda22.png
Územní odbor Ústí nad Orlicí
K nehodě osobního automobilu s přívěsným vozíkem na silnici z Chocně směrem na Újezd u Chocně vyjížděly v úterý 9. dubna 2019  v 13.36 hodin dvě jednotky hasičů – jedna profesionální z Vysokého Mýta a druhá dobrovolná z Chocně.

ViewImage-(6).jpg

Po příjezdu jednotek na místo bylo zjištěno, že se jedná o osobní automobil, který skončil na střeše. Při nehodě byly zraněny dvě osoby. Hasiči nasadili zraněným osobám krční límce a pomáhali s transportem zraněné osoby do sanitního vozu zdravotnické záchranné služby.

ViewImage-(7).jpg

Hasiči dále zkontrolovali vozidlo a zjistili, že k úniku provozních kapalin nedošlo a vzhledem k poloze vozidla, nebylo možné odpojit akumulátor.

ViewImage-(8).jpg

Ten byl odpojen až poté, co hasičský jeřáb otočil vozidlo zpět na kola. Odtah vozidla si zajistil majitel sám.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje