Dopravní nehody se zraněním v Pardubickém kraji

Dopravní nehody se zraněním v Pardubickém kraji
motoc2.jpg
Územní odbor Pardubice
K nehodě do Ohrazenic v Pardubicích vyjížděli ve středu 30. května 2018 v 14.07 hodin hasiči. Došlo zde ke střetu osobního vozidla s motocyklistou.

;;-(1).jpg

Ten utrpěl zranění a byl předán do péče zdravotníkům. Hasiči dále standardně zajistili dopravní prostředky proti požáru odpojením akumulátoru a uniklé provozní náplně zasypali sorpčním materiálem.

Územní odbor Chrudim
V Bylanech hasiči zasahovali ve čtvrtek 31. května 2018 v 5.38 hodin. Řidič s autem z dosud nezjištěných důvodů narazil do mostku a sjel do příkopu.

;;;;;;-(1).jpg

Hasiči ihned řidiči nasadili krční límec a poskytli mu první před lékařskou pomoc. Po příjezdu zdravotníků k nehodě, předali hasiči zraněného řidiče do jejich péče. Dále hasiči zajistili vozidlo proti vzniku požáru a zamezili úniku provozních náplní.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje