HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

18.08.2020 | Koclířov/ Pardubický kraj

Jednotka profesionálních hasičů ze Svitav zasahovala včera odpoledne u obce Vendolí na silnici I/34 a u obce Koclířov na křižovatce.

U obce Vendolí byli přivoláni hasiči ve 14.05 na uvolnění komunikace po dopravní nehodě. Na místě již byla Policie ČR. Jednotky zabezpečily vozidla proti požáru i úniku provozních kapalin. Uklidily komunikaci a odtlačily vozidla mimo silnici.

Na křižovatce u obce Koclířov hasiči po třetí hodině odpoledne asistovali zdravotníkům u dopravní nehody dvou osobních vozidel. Na místě byly dvě zraněné osoby při vědomí. Dále jednotky zabezpečily místo nehody a vozidla proti požáru a úniku provozních náplní. Po odstranění automobilů mimo komunikaci se hasiči vrátili v 16.33 na základnu.

Jana Poláková – asistentka, HZS Pardubického kraje
Zdroj: HZS Pardubického kraje