Jednotky zasahovali během dnešního dopoledne i u dopravních nehod

HZS Pardubický kraj //Žhavé aktuality/Z regionů

15.10.2020 | Pardubický kraj
Jednotky zasahovali během dnešního dopoledne i u dopravních nehod

Nemáme jen výjezdy spojené s počasím, ale jednotky zasahují i u dopravních nehod během dnešního dopoledne.

U Litomyšle havaroval osobní vůz, který skončil v příkopu. Zraněného řidiče ošetřila zdravotnická záchranná služba, hasiči provedli protipožární opatření a po zadokumentování nehody policií uklidili komunikaci.

V Pardubicích vyjížděla jednotka k dopravní nehodě u nemocnice, kde se střetla dvě osobní vozidla. Nehoda se obešla bez zranění. Jednotka odpojila autobaterie a do příjezdu Policie ČR řídila na místě dopravu.

V obci Vápenný Podol sjelo osobní vozidlo do příkopu. Uvnitř byly dvě osoby, které byly bez zranění. Hasiči automobil vyprostili pomocí navijáku a asistovali odtahové službě při naložení havarovaného auta.

Jana Poláková – asistentka, HZS Pardubického kraje
Zdroj HZS Pardubického kraje