Mezi Chrudimí a obcí Kočí řidička automobilu skončila v příkopu

30.07.2018
Mezi Chrudimí a obcí Kočí řidička automobilu skončila v příkopu
nehoda6.png
Dne 27. července 2018  byla na Krajské operační a informační středisko pardubických hasičů nahlášena nehoda na silnici I/17, na trase mezi Chrudimí a obcí Kočí. Zasahovala zde jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chrudim a dobrovolná jednotka z Chrudimi.

ViewImage-(6).jpg

Řidička zde skončila  jízdu v příkopu  nárazem zadní částí vozidla  do stromu. Na místě ošetřila dvě zraněné osoby Zdravotnická záchranná služba a řidičku vozidla následně pomohli hasiči transportovat do sanity  ZZS, která zraněnou převezla do nemocnice.

ViewImage-(7).jpg

Hasiči provedli protipožární opatření a do příjezdu Policie ČR řídili v místě nehody dopravu.Jednotka SDH provedla úklid pozemní komunika a pomohla odtahové službě s naložením osobního automobilu. Po zadokumentování nehody PČR se jednotky vrátily na základny.

Petra  Malátková - Hofmanová, tisková mluvčí  – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje