Na Svitavsku hasiči zasahovali u nehod

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuaity/Z regionů

Na Svitavsku hasiči zasahovali u nehod

HZS Pardubického kraje, územní odbor Svitavy

K nehodě dvou vozidel do Chrastavy vyjížděli profesionální hasiči ze Svitav v úterý 18. dubna v 8 hodin. Jednalo se o střet osobního automobilu a cisterny s mlékem. Na místě byly zraněny tři osoby, které si do péče převzala zdravotnická záchranná služba. Silnice byla v době vyšetřování nehody a odstraňování následků uzavřena. Odstraňování následků ze strany hasičů trvalo až do 11.01 hodin.

ViewImage-aspx.jpg

V 9.44 hodin hasiči zasahovali v Litomyšli u kolize osobního vozidla. To skončilo v příkopu a bokem v mostu. Všechny čtyři zraněné osoby byly při příjezdu hasičů již mimo havarované vozidlo. Všechny osoby byly převezeny do nemocnice. Na místo byl přivolán i hasičský jeřáb ze stanice ve Svitavách, kterým byl havarovaný automobil vytažen zpět na silnici. Hasiči se vrátili zpět na své stanice v 12.22 hodin.

Vendula Horáková, tisková mluvčí

HZS Pardubického kraje