Po lokální bouřce na Pardubicku, hasiči odstraňovali nánosy bahna ze silnic a odčerpávali vodu ze sklepů

HZS Pardubického kraje//Žhavé aktuality/Z regionů

15.05.2017
Po lokální bouřce měli v neděli 14. května v podvečer hasiči plné ruce práce s odstraňováním nánosů bahna na komunikacích. Zejména v obci Bystřec na Orlickoústecku, kde byly zatopené sklepy a bylo nutné spláchnout bahno ze silnice.
ViewImage-aspx.jpg
V Koclířově hasiči odčerpávali vodu ze sklepa. V Bělé u Jevíčka hasiči čerpali vodu přibližně ze 7 domů a sklepů. Dále bylo nutné zkontrolovat tok místní řeky a po celé obci odklidit bahno ze silnice. V Březové nad Svitavou pak hasiči krátce po 19 hodině odčerpávali vodu ze zatopeného zahradnictví a zkontrolovali všechna místa v obci a odstranili tak následky lokální bouřky.
Vendula Horáková, tisková mluvčí

Vendula Horáková, tisková mluvčí - HZS Pardubického kraje