Po muži pátrají jak hasiči, tak policisté

HZS Pardubický kraj //Žhavé aktuality/Z regionů

12.10.2021 | Česká Třebová/ Pardubický kraj
Po muži pátrají jak hasiči, tak policisté

Od pondělí 11. října pomáháme pátrat policistům po 45letém Danielu K. z České Třebové. Po muži pátrají profesionální i dobrovolní hasiči a policisté. Pohřešovaný byl naposledy viděn v sobotu zhruba v 18.20 hodin při odchodu ze zaměstnání v České Třebové. Doklady i svůj mobilní telefon zanechal tam. „Do pátrání je zapojeno kolem 70 hasičů, policisté, byl tu vrtulník, a do pátrání byly zapojeny i dva drony,“ říká Michal Daněk z dobrovolné jednotky hasičů Česká Třebová.

„Během pondělí propátrávalo 13 jednotek požární ochrany území oblasti Kozlovského kopce, parku Javorka, Robova kopce, U Floriana a další. Jen dronem jsme prohledali území o rozloze asi 1,5 hektaru,“ říká kpt. Ing. Jakub Mačát obsluha velitelsko-spojového automobilu HZS Pardubického kraje. Pátrání je zatím neúspěšné. Dnes, v úterý 12. října, pátrání po pohřešovaném muži opět pokračuje. Dnes budou opět nasazeny do pátrání jednotky požární ochrany.

Pokud jste viděli asi dvoumetrového pohřešovaného Daniela K., ihned volejte linku 158.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje