Řidička narazila do stromu, zranila sebe i své psy, které hasiči museli po nehodě umístit do odchytových klecí

HZS Pardubického kraje//Žhavé aktuality/Z regionů

19.06.2017
HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice
Do Býště, k dopravní nehodě osobního vozidla, vyjížděli v neděli 18. června v 15.12 hodin profesionální i dobrovolní hasiči z Holic. Jednalo se o náraz vozu do stromu. Na místě při příjezdu holické jednotky hasičů zasahovali již hasiči z Hradce Králové, kteří provedli u havarovaného vozu odpojení akumulátoru. Řidička byla v péči Zdravotnické záchranné služby Hradec Králové, která ženu následně odvezla do Fakultní nemocnice Hradec Králové.
hh.jpg
V automobilu cestovalo několik psů, kteří utrpěli zranění. Psi museli být umístěni do odchytových klecí, které vlastní dobrovolní hasiči z Holic. Ti také psy odvezli k ošetření do veterinární ambulance v Holicích. Po odstranění následků nehody jednotkami hasičů, bylo místo události předáno policistům k vyšetření příčin nehody.
Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje