Řidička s vozem skončila na střeše, ve voze cestovaly i děti

Řidička s vozem skončila na střeše, ve voze cestovaly i děti

nehoda-cry.png
Územní odbor Pardubice
K nehodě osobního vozu do Dolní Rovně spěchaly v pondělí 18. února 2019, v 8.28 hodin dvě jednotky hasičů – profesionální z Holic a dobrovolná z Dašic.

nehoda3.jpgŘidička s vozem skončila na střeše. Ve voze cestovala žena a dvě děti. Posádka vozu byla předána do péče zdravotnické záchranné službě. Hasiči odstranili následky nehody, uniklé provozní náplně byly zasypány sorbentem a po otočení vozidla zpět na kola byl odpojen i akumulátor, aby nedošlo k požáru.

zachranacek2.jpgzachranacek2-(1).jpgDzachranacek2-(2).jpgětem hasiči předali plyšové hračky dráčky Záchranáčky pro zmírnění stresové situace po prožitém nepříjemném zážitku, kterým je dopravní nehoda. Po odstranění všech následků nehody se jednotky vrátily na stanice.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje - Foto: HZS Pardubického kraje