Řidička skončila svou jízdu nehodou

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

03.03.2022 | Skočova Lhota/ Pardubický kraj
Řidička skončila svou jízdu nehodou

Ve středu 2. března 2022 ve 14,20 hod. vyjížděli dobrovolní hasiči z Jevíčka k nahlášené nehodě se zraněním. Řidička osobního automobilu Mazda narazila v obci Skočova Lhota do obrubníku. Na místě zásahu jednotka zjistila, že ve vozidle došlo díky nárazu k aktivaci airbagů a že dochází k úniku provozní kapaliny. Hasiči mezitím, co zdravotnická záchranná služba ošetřovala zraněnou řidičku, odpojili baterii, aby nedošlo k požáru a zamezilli dalšímu úniku provozních  kapalin. ZZS řidičku odvezla do nemocnice a jednotka na místě řídila dopravu. Hasiči následně asistovali při nakládání automobilu na vozidlo odtahové služby a po uklizení komunikace v místě zásahu se vrátili na základnu. Nehodu vyšetřuje Policie ČR.

Zdroj: HZS Pardubického kraje