Tragická nehoda nedaleko Vendolí

Tragická nehoda nedaleko Vendolí

nehoda44.png
Územní odbor Svitavy
K nehodě nákladního automobilu a osobního vozu vyjížděli profesionální hasiči ze Svitav v pondělí 15. dubna 2019 po 15 hodině na silnici ze Svitav směrem na Vendolí.

ff.jpg

Při nehodě utrpěl řidič osobního automobilu zranění, kterému na místě podlehl.  Obě vozidla skončila po nehodě mimo vozovku.

ffg.jpg

Nákladní automobil na návěsu převážel bagr. Silnice byla plná úlomků z havarovaných vozidel, které bylo nutné postupně odklidit. Po zadokumentování nehody policisty, hasiči vyprostili tělo řidiče. Po jeho ohledání policisty bylo bezvládné tělo přemístěno do vozidla pohřební služby.

f.jpg

Hasiči dále naložili vrak auta pomocí jeřábu na vozidlo odtahové služby. Silnice byla po dobu odstraňování následků nehody uzavřena. Událost ze strany hasičů byla ukončena ve 23.10 hodin.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje - Foto: HZS Pardubického kraje