Tragicky skončil střet hned několika vozidel na silnici I/37 u Medlešic

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

05.12.2022 | Medlešice/ Pardubický kraj
Tragicky skončil střet hned několika vozidel na silnici I/37 u Medlešic

U tragické dopravní nehody na silnici I/37 z Chrudimi do Pardubic zasahovali v pondělí 5. prosince v 9.14 hodin profesionální i dobrovolní hasiči z Chrudimi. Jednalo se o střet hned několika vozidel. Poškozená u dopravní nehody byla tři vozidla – dva osobní a jeden nákladní. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Jedna osoba, která cestovala ve voze sama, po nárazu s nákladním automobilem svému zranění na místě nehody podlehla. „Provedli jsme nejprve průzkum v místě události, dále jsme zajistili vozy proti vzniku požáru a zajistili unikající provozní náplně. K vyproštění tragicky usmrcené osoby nedošlo,“ uvedl nprap. Michal Mrázek, velitel zásahu hasičů z Chrudimi. Příčiny dopravní nehody vyšetřují policisté.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje