Tragicky skončila ranní nehoda osobního vozu na Svitavsku, který narazil do stromu

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuaity/Z regionů

24.11.2017

Územní odbor Svitavy

ll.jpgV pátek 24. listopadu v 7.47 hodin zasahovali profesionální hasiči z Poličky a dobrovolní hasiči z Bystrého u nehody v Jedlové.

Osobní automobil s přívěsným vozíkem na silnici z Bystrého na Poličku narazil do stromu. Ze zcela zdemolovaného vozu museli hasiči postupně vyprostit celkem tři osoby. Jedna osoba musela být resuscitována, ale lékař poté konstatoval smrt. Vyproštěné zraněné osoby byly umístěny do vakuových nosítek.

Na místo přiletěl i vrtulník, který transportoval jednu zraněnou osobu do nemocnice. Druhý zraněný byl sanitním vozem převezen do nemocnice. Hasiči dále zajistili vozidlo proti požáru a úniku provozních náplní.

l.jpg

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje