Úterní ranní nehody na Chrudimsku

Úterní ranní nehody na Chrudimsku

nehoda-crah-kuh.jpgÚzemní odbor Chrudim

nehoda44.png
K nehodě osobního automobilu do Heřmanova Městce vyjížděli v úterý 7. května v 6.28 hodin profesionální hasiči z Chrudimi a Pardubic a dobrovolní hasiči z Heřmanova Městce.
1.jpg

Jednalo se o kolizi osobního vozidla, které skončilo v příkopu a narazilo do mostku. Hasiči zraněné osobě poskytli první pomoc, nasadili krční límec a následně předali zraněnou osobu do péče zdravotníkům. Hasiči dále zajistili vozidlo proti vzniku požáru i úniku provozních náplní. Pomocí jeřábu bylo havarovaný automobil vyproštěn zpět na komunikaci. Po odstranění následků nehody se hasiči vrátili zpět na své stanice.

motoc1.jpg
O hodinu později zasahovali profesionální hasiči z Chrudimi spolu s dobrovolnými hasiči z Nasavrk u nehody dvou motocyklistů v Nasavrkách.
2.jpg
Zranění motocyklisté byli v péči zdravotnické záchranné služby. Hasiči zasypali uniklé provozní náplně sorpčním materiálem. Po odstranění všech následků nehody se jednotky vrátily zpět na stanice.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje