V Pardubickém kraji se staly v ranních hodinách hned dvě nehody

kraj-PU2.jpg
nehoda22.pngkamion4.png
Územní odbor Svitavy

K nehodě osobního automobilu Toyota s kamionem Mercedes Actross do Vendolí vyjížděli v úterý 25. září 2018 v 5.43 hodin profesionální hasiči ze Svitav. Při střetu vozidel byla zraněna jedna osoba, která byla předána do péče zdravotníkům.

vendolf1.jpg

Hasiči museli odstranit následky nehody – pomohli s naložením havarovaného automobilu na vozidlo odtahové služby a dofoukali vzduch kamionu, aby mohl z místě nehody odjet.

nehoda22.png
Územní odbor Ústí nad Orlicí
dobruc1.jpg
Osobní automobil značky Volvo skončil v úterý 25. září 2018 v ranních hodinách mimo vozovku v příkopu u silnice v Dolní Dobrouči. Událost byla na operační a informační středisko hasičů oznámena v 6.54 hodin. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Ústí nad Orlicí a dobrovolná jednotka hasičů z Dolní Dobrouče.

dobruc2.jpg

Jedna osoba byla při nehodě zraněna. Hasiči poskytli zraněné osobě první před lékařskou pomoc – nasadili ji krční límec i zajistili tepelný komfort. Po příjezdu posádky ZZS byla zraněná osoba předána do její péče. Hasiči dále odstranili následky kolize a vrátili se zpět na stanice.

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje
Foto: HZS Pardubického kraje