Ve Zdechovicích hasiči likvidovali požár rozestavěného objektu

Ve Zdechovicích hasiči likvidovali požár rozestavěného objektu
HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice
ViewImage-aspx.jpg
K požáru rozestavěného jednopatrového objektu s plochou střechou do Zdechovic vyjížděli profesionální hasiči z Přelouče a Pardubic v sobotu 22. dubna v 4.40 hodin. Na místě dále zasahovali dobrovolní hasiči ze Zdechovic, Řečan nad Labem a Kladrub nad Labem.
dd.jpg
Při příjezdu hasičů byla střecha objektu v plamenech. Hasiči pomocí jeřábu sundávali trámy i celé dřevěné ohořelé konstrukce a likvidovali všechna ohniska požáru. Požár se podařilo hasičům dostat pod kontrolu v 5.52 hodin a zcela zlikvidovat v 10.15 hodin.
d.jpg
Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Škoda byla na rozestavěné výrobní hale předběžně vyčíslena na 300 tisíc korun. Uchránit se hasičům podařilo majetek ve výši 8 milionů korun. Událost se obešla bez zranění.

Vendula Horáková
HZS Pardubický kraj