Ve středu ráno hasiči odstraňovali následky nehod

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

05.10.2022 |  Pardubický kraj
Ve středu ráno hasiči odstraňovali následky nehod

Na silnici mezi obcemi Borová a Polička došlo ve středu 5. října ke kolizi osobního vozu. Událost byla na operační a informační středisko hasičů oznámena v 7.38 hodin. Řidič s vozem narazil do stromu. Hasiči pomáhali s ošetřením zraněného řidiče a poté ho transportovali do sanitního vozu. Hasiči dále zajistili vozidlo proti vzniku požáru a zamezili i úniku provozních kapalin. Po odstranění následků nehody a se jednotka hasičů z Poličky vrátila zpět na stanici.

Do Brněnce, části obce Moravská Chrastová, vyjížděly ve středu 5. října v ranních hodinách dvě jednotky hasičů. Autobus tady sjel částečně do příkopu. Uvnitř cestovalo šest děti. Zajistili jsme nejmenším cestujícím tepelný komfort a zajištěn byl díky dobrovolné jednotce i jejich převoz na ta správná místa. Poté bylo důležité vyprostit samotný autobus, což se podařilo za zhruba dvacet minut. Událost ze strany hasičů byla ukončena krátce po 9. hodině.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje