Z havarovaného vozu vyprostili řidiče až hasiči. Jednalo se o nehodu osobního vozidla, se kterým měl řidič pravděpodobně narazit hned do dvou stromů a vrátit se zpět na vozovku

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuaity/Z regionů

19.10.2017

mm.jpg
Územní odbor Ústí nad Orlicí

K nehodě do Újezdu u Chocně spěchali ve čtvrtek 19. října 2017 v 9.06 hodin profesionální hasiči z Vysokého Mýta a dobrovolní hasiči z Chocně. Jednalo se o nehodu osobního vozidla, se kterým měl řidič pravděpodobně narazit hned do dvou stromů a vrátit se zpět na vozovku.
j-(1).jpg„Museli jsme odstřihnout levý bok vozu i střechu, abychom se co nejlépe dostali ke zraněnému řidiči, kterému jsme hned nasadili krční límec. Řidiče jsme poté umístili na rozkládací nosítka scupram a předali do péče zdravotníkům,“ přibližuje zásah jeho velitel nprap. Miloslav Havlík z Vysokého Mýta.  Havarovaný automobil byl poté z vozovky odstraněn pomocí nakladače.

mmmm.jpg

Vendula Horáková, tisková mluvčí – HZS Pardubického kraje