Zamčené auto bylo během chvilky otevřeno díky hasičům

HZS Pardubický kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

10.06.2022 | Pardubice/ Pardubický kraj
Zamčené auto bylo během chvilky otevřeno díky hasičům

Když máte shon, spěcháte, tak se to prostě někdy stane. Doslova hodinářskou práci odvedli hasiči na jednom z pardubických parkovišť u obchodního domu, když si žena zabouchla dveře osobního vozu a klíče zůstaly na zadní sedačce.

Žena nakoupila, nechala pootevřená okna, protože uvnitř vozu měla dva psy. Když se vrátila z nákupu, otevřela si standardně dveře, uložila nákup a na zadní sedačce si nechala položené klíče, pak ale dveře zavřela a zamkl se jí celý vůz.

„Ještě že byla pootevřená okénka. Jedním drátem jsme si klíče podali na druhý drát a klíče opravdu velmi opatrně vytáhli z vozu. Následně jsme klíče předali majitelce, která si hned auto otevřela,“ uvedl k tak trochu kurioznímu případu a opravdu precizní práci zasahující hasič pprap. Jakub Řezníček ze stanice Pardubice. Samotné „vyproštění“ klíčů trvalo asi 8 minut.

por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí

Zdroj: HZS Pardubického kraje