Nehoda dvou motorek a dvou osobních aut u Velkého Boru

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda dvou motorek a dvou osobních aut u Velkého Boru
V neděli 28. května 2017 sedm minut před devátou hodinou dopoledne vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči z Horažďovic do Velkého Boru k dopravní nehodě dvou motorek a dvou osobních aut. Nehoda se stala těsně před obcí v zatáčce u Velkoborského rybníka.
xx.jpg
Hasiči spolupracovali s LZS a ZZS při ošetření třech zraněných osob. Řidič jednoho osobního auta byl převezen do nemocnice sanitkou, oba motorkáře transportoval do nemocnice vrtulník LZS.
Nehoda zcela zastavila v místě provoz. Jeden jízdní pruh se podařilo obnovit až po odvozu zraněných, společně s PČR pak hasiči řídili v místě dopravu kyvadlově.
ccc.jpg
Po vyšetření nehody policií hasiči pomohli naložit vraky na odtahovou službu a uklidili vozovku od střepů a provozních kapalin.
v.jpg
Mgr.  Pavla  Jakoubková , tisková mluvčí – HZS Plzeňského kraje