Přehled nehod v Plzeňském kraji

Přehled nehod v Plzeňském kraji

logo_plze.jpgplzen-has.png

df.png

V neděli 15. října 2017 v 12:27 hodin vyjeli hasiči z Nepomuku před Petrovice k dopravní nehodě osobního auta. Při jejich příjezdu na místo události byl řidič i jeho spolujezdkyně z auta venku, hasiči pomohli ZZS při jejich ošetření a transportu do sanitky. Z vozidla neunikly žádné provozní kapaliny.

df.png

Ve čtvrt na dvě odpoledne, 15.10. 2017, vyslalo operační středisko hasiče z Klatov mezi obce Tetětice a Věckovice k dopravní nehodě čtyřkolky. Když přijeli hasiči na místo události, dva zranění nezletilí byli již v péči ZZS. Hasiči pomohli ZZS při ošetření obou chlapců a jejich transportu do sanitek. Místo události si k došetření převzala PČR.

df.png

15.10.2017 ve večerních hodinách po šesté hodině vyjeli hasiči z Nepomuku k obci Klášter k dopravní nehodě osobního auta. Ještě před jejich příjezdem u nehody zastavil jejich kolega, který toho času neměl službu, a začal poskytovat první pomoc zraněným osobám. Následně společně ošetřili dvě lehce zraněné osoby a jednoho mladistvého uložili do vakuové matrace a nasadili mu krční límec kvůli podezření na poranění krční páteře. Po ukončeném šetření PČR hasiči pomohli naložit vozidlo na odtahovou službu a odstranili ze silnice střepy a sorbent kontaminovaný uniklými provozními kapalinami.

Mgr.  Pavla  Jakoubková, tisková mluvčí – HZS Plzeňského kraje

Foto: HZS Plzeňského kraje