U Tachova hořela chata

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

09.04.2018
U Tachova hořela chata

Hasiči PS Tachov, SDH Tachov a SDH Planá vyjeli k požáru chaty v chatové osadě u Ctiboře.

ViewImage-aspx.jpg

Objekt byl v plném rozsahu požáru, hořel i přilehlý přístřešek. V průběhu zásahu došlo k výbuchu dvou 10kg propanbutanových lahví. Tyto a další dvě nevybuchlé tlakové lahve vynesli hasiči z objektu.

www.jpg

Dále vynesli jednu vybuchlou 20kg propan butanovou lahev, která svým výbuchem poškodila štítovou zeď. Při události nedošlo ke zranění. Předběžná škoda byla vyčíslena na 150tis. Kč. Příčina požáru je v šetření.
Hasiči PS Tachov, SDH Tachov a SDH Planá vyjeli v neděli 8.dubna 2018 k požáru chaty v chatové osadě u Ctiboře.

e.jpg

ee.jpg

Při události nedošlo ke zranění.

Předběžná škoda byla vyčíslena na 150tis. Kč. Příčina požáru je v šetření.

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje

Foto: HZS Plzeňského kraje