V Plzeňském kraji po střetu motorky s osobním autem motorka vzplála. Motorkář utrpěl zranění, které nepřežil.

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

08.08.2017
jano.jpg
V pondělí 7. srpna 2017 v 17:47 hodin vyjeli hasiči ze stanice v Tachově společně s jednotkou SDH Planá mezi Janov a Novou hospodu k dopravní nehodě motorky a osobního auta.
Nehoda uzavřela hlavní silnici na více než 2,5 hodiny.
Motorka po střetu vzplála. Podařilo se ji uhasit náhodným svědkům ještě před příjezdem hasičů na místo události.

jan.jpg
Motorkář utrpěl devastující poranění, která neměl šanci přežít. V osobním autě cestovaly dvě osoby, obě ZZS odvezla do nemocnice s lehčím poraněním.
Hasiči pomohli naložit na odtahovou službu nepojízdné OA i trosky z motorky a provedli závěrečný úklid silnice včetně uniklých provozních kapalin.
 ja.jpg

Mgr.  Pavla  Jakoubková, tisková mluvčí – HZS Plzeňského kraje