V Plzeňském kraji to opět klouže

04.01.2019
V Plzeňském kraji to opět klouže

snih.jpg
Od půl desáté do tři čtvrtě na jedenáct se 4.ledna 2019 stalo v  Plzeňském kraji několik dopravních nehod u kterých zasahovali hasiči.

snih-na-silnici.jpg

snih-(1).jpgNejprve šlo o nehodu osobního vozidla mezi Vejprnicemi a Tlučnou. Vozidlo se nacházelo na střeše částečně mimo komunikaci. Bez úniku provozních kapalin. Jednu zraněnou osobu odvezla ZZS.

t.jpg

snih-(1).jpgDále se ve Šťáhlavicích střetl linkový autobus s osobním vozidlem. V osobním vozidle došlo ke zranění jedné osoby. Cestujícím v autobuse se nic nestalo. Hasiči zajistili autobus proti pohybu. O autobus se následně postarala odtahová služba.

t2.jpg

snih-(1).jpgKe třetí dopravní nehodě došlo v Biřkově. Zde osobní vozidlo narazilo do zdi budovy. Jednu zraněnou osobu si převzala ZZS. Bez úniku provozních kapalin, vozidlo částečně zasahovalo do komunikace.

T3.jpg

snih-(1).jpgV Dubci na Tachovsku sjelo osobní vozidlo do koryta potoka. Zde naštěstí nedošlo ke zranění ani k úniku provozních kapalin.

T4.jpg

snih-(1).jpgNa silnici mezi Dehtínem a Malechovem vyjela dodávka mimo komunikaci. Bez zranění a úniku provozních kapalin.

T5.jpg

Zdroj: mgr. Petr Poncar HZS Plzeňského kraje , Foto HZS Plzeňského kraje