V neděli došlo u "Vysoké" ke dvěma dopravním nehodám

HZS Plzeňský kraj/Žhavé aktulaity/Z regionů

V neděli došlo u

Na hlavním tahu na Přeštice dochází k dopravním nehodám často. Dalo by se říci, že bez mála není týdne, aby hasiči nezasahovali buď u sjezdu na Dobřany a Štěnovice, či u křižovatky u skládky "Vysoká", nebo v okolí Horní Lukavice.

nehoda22.pngStejně tomu bylo i v neděli 6.1.2019, kdy ráno kolem šesté hodiny došlo u zmíněné křižovatky k dopravní nehodě dodávky a osobního automobilu. Ve vozidlech cestovalo pět osob, z nichž tři byly odvezeny ZZS a dvě byly po vyšetření ponechány na místě jako nezraněné. Obě vozidla se nacházela mimo komunikaci. Hasiči provedli protipožární opatření a zajištění místa události. Dále bylo třeba přeložit náklad z dodávky do náhradního vozidla. V rámci činnosti hasičů bylo taktéž nutné řídit provoz v místě.

ViewImage-(1).jpg

Tnehoda22.pngentýž den před jedenáctou hodinou večer došlo k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu jen o několik desítek metrů dál směrem k Přešticím. Osobní vozidlo skončilo na střeše mimo komunikaci. Jednu osobu si převzala do péče ZZS. Hasiči provedli protipožární opatření a nasvícení místa události, aby mohla PČR nehodu zdokumentovat.

ViewImage-(2).jpg

Mgr.  Petr  Poncar – HZS Plzeňského kraje - Foto: HZS Plzeňského kraje