Při požáru v Praze 18 byly poškozeny stroje na míchaní barev

HZS Praha//Žhavé aktuality/Z regionů

18.05.2020 |  Praha 18/ Praha
Při požáru v Praze 18 byly poškozeny stroje na míchaní barev
V neděli 17.5.2020 ve 12:17 hod vyslalo operační středisko pražských hasičů profesionální hasiče z Holešovic, Letňan a Satalic a dobrovolné hasiče z Březiněvsi a Čakovic do ul. Kostelecká v Praze 18 k požáru v kancelářské jednopodlažní budově. Na likvidaci byly nasazeny 2 vodní proudy C v dýchací technice. Požárem byla zasažena část skladu s barvami, stroje na jejich míchání a stropní podhledy. Lokalizace byla ohlášena ve 12:40 hod. Následovalo dohašování, odvětrání přetlakovou ventilací a kontrola střechy objektu pomocí výškové techniky. Během zásahu došlo k lehkému zranění horní končetiny dobrovolného hasiče, který bez nutnosti ošetření pokračoval v činnosti. Škoda byla odhadnuta na 500 tis. Kč, příčinou byla technická závada na elektroinstalaci.
Zdroj: HZS hlavního města Prahy
Foto: ilustrační