Silný vítr nezpůsobil v Praze větší škody, nejvíce práce měli hasiči s poškozeným komínem

HZS Praha //Žhavé aktuality/Z regionů

17.06.2017
Celkem u pěti případů zasahovali pražští hasiči v souvislosti s bouřkou a silným větrem, který se prohnal Prahou v pátek 16.06.2017 mezi 16:00 - 20:00 hodinou.
Ve dvou případech se jednalo o nalomené stromy, které hasiči rozřezali motorovou pilou. V Ružinovské ulici v Praze 4 krčská jednotka zajistila uvolněné zateplení na fasádě domu. V Kyjích zase dvě jednotky musely rozřezat na tři kusy uvolněný plech na římse obytného domu.
Nejvíce práce měli hasiči se spadlým komínem v historické části Prahy v ulici Nový Svět. Jeho postupné odstranění trvalo asi hodinu.

Martin Kavka, tiskový mluvčí – HZS Praha
Foto: HZS Praha