U pražského letiště hořel dnes ráno kamion, který převážel náhradní díly

05.10.2017
U pražského letiště hořel dnes ráno kamion, který převážel náhradní díly
g.jpg
V 07:24 hodin dne 05.10.2017 zasahovaly jednotky pražských hasičů ze stanice Petřiny a HZS Letiště Václava Havla v Lipské ulici v Praze 6 u požáru kamionu. Případ se stal ve směru z Prahy, před sjezdem do ulice Aviatická. Doprava v místě události kolabovala, hasiči tak měli velmi komplikovaný příjezd na místo.
 gg.jpg
Kamion byl v době příjezdu první jednotky zasažen v plném rozsahu. Hasiči na likvidaci plamenů nasadili dva proudy vysokotlaké vody a zasahovali v dýchací technice.hh.jpg

V 07:32 hodin byl požár lokalizován a mohl tak být zprovozněn jeden jízdní pruh  V návěsu kamion převážel náhradní díly k osobním automobilům, škoda způsobená požárem byla odhadnuta na 900.000 korun. Příčinou vzniku požáru byla technická závada v podvozku vozidla.
 hhh.jpg
Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,