V Praze hasiči vyprostili osobu, která se po střetu s tramvají zaklínila pod soupravu

HZS Praha //Žhavé aktuality/Z regionů

31.10.2017
qq.jpg
V pondělí 30.10.2017 zasahovala od 18:43 hodin jednotka smíchovských hasičů v Plzeňské ulici v pražských Košířích u střetu osoby s tramavajovou soupravou. Jednotka byla na místě pět minut po ohlášení události.
 q.jpg
Hasiči se pokusili zvednout soupravu tramvaje pomocí speciálních vaků a hydraulického zvedáku. Na místo byl povolán i speciální technický automobil z HZS Dopravního podniku hl. m. Prahy. Po velmi náročném vyprošťování, byla osoba předána do péče ZZS. V době události byl provoz tramvají v obou směrech zcela uzavřen. Nehodu vyšetřuje Policie ČR.
 wwww.jpg

Martin Kavka – tiskový mluvčí  HZS Praha,